O nás


O nás

Společnost BBM je český softwarový dům se sídlem v Písku a pobočkami v Praze a v Ostravě. Hlavním produktem je software pro podporu ekonomiky a administrativy InternetFIS (iFIS) auditovaný pro Českou republiku. Zázemí společnosti tvoří 25 zkušených specialistů v oblasti vývoje a provozu ekonomického software. Kvalitní produkt, stabilní tým a orientace na jeden specifický sektor jsou hlavní konkurenční výhodou BBM.
Od prosince 2020 je BBM součástí skupiny GORDIC a produkty společnosti BBM jsou součástí platformy GINIS (GINIS G30 iFIS).

Milníky

Zákazníci

Cílem společnosti BBM je poskytování kvalitních specializovaných služeb specifickému okruhu uživatelů v akademickém prostředí a ve veřejném sektoru. BBM proto záměrně otevírá ročně jen několik málo projektů s cílem věnovat svým partnerům maximální a trvalou péči. Portfolio zákazníků BBM tvoří třetina všech českých vysokých škol většina pracovišť Akademie věd ČR.

Technologie

Vývoj aplikací se od založení BBM v roce 1991 orientuje výhradně na relační databázové systémy a vývojové nástroje produkované společností Oracle Corporation, aktuálně na verzi Oracle DB 19c. BBM jako první v ČR začala realizovat profesionální účetní systémy v prostředí špičkových IT, podporujících 3-vrstvou architekturu web/server. Technologii Oracle Application Server ve verzi 12 využívá BBM i nadále pro referentské aplikace. Vývoj nových web-responzivních aplikací probíhá v nástrojích Oracle Apex.

Partnerství a certifikace

BBM je GOLD partnerem společností ORACLE
BBM je zakládajícím členem sdružení EUNIS.CZ
BBM je členem sdružení pro elektronizaci CNZ.CZ
BBM je certifikována dle ISO 9001:2001 a trvale spolupracuje s auditory BDO-Audit.
BBM úzce spolupracuje s dalšími výrobci software v ČR - společnostmi GORDIC, DERS, ELANOR, ERUDIO a také s vývojovými týmy ČVUT a ZČU.