30 let BBM

Společnost BBM společně s ČVUT a firmou GORDIC oslavila 30. výročí svého založení.
Dne 3. 11. 2021 se v Praze v Betlémské kapli uskutečnil koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers na počest oslav 30 let výročí založení firmy BBM.
Celý večer se nesl na vlnách období swingu od počátku let třicátých až k letům čtyřicátým - nylonovým. Hosty přivítal prorektor ČVUT Radek Holý a přidal pár osobních historek ze spolupráce nejen s BBM, ale i s ostatními univerzitami, jejichž zástupci byli přítomni v sále. Nechybělo ani tradiční udělení ceny Putovního docenta, kterou předali ředitel BBM Zdeněk Mareš a generální ředitel GORDIC pan Jaromír Řezáč zástupkyni VŠTE paní Janě Janíkové za testování aplikací iFIS.
Závěrem večera se všichni účastníci sešli u sklenky dobrého vína s promítáním fotografií 30ti leté historie a s vidinou skvěle fungujícího partnerství i do budoucna.

Firma BBM se dlouhodobě profiluje jako dodavatel ekonomických aplikací se specifickou funkcionalitou a metodikou pro veřejné (příspěvkové a neziskové) instituce a vysoké školy. Už 25 let spolupracuje právě s ČVUT, kde dodává a provozuje ekonomické aplikace v prostředí Oracle. Koncem minulého roku došlo k propojení společností BBM a Gordic. Naše firmy jsou špičkou mezi tvůrci informačních systémů. Kromě chytrých úřadů budujeme i chytré budovy a chytrá města. Propojení těchto společností má vysoký potenciál pro rozvoj stávajících i nových produktů a služeb, a to nejenom pro resort školství.
tdok10647
Zpět na úvodní stránku